MAJOR CL

MAJOR'

Siła

Traktory MAJOR zaprojektowano tak, aby optymalnie dobrać moc silnika do masy pojazdu. Pozwala to w pełni wykorzystać moc traktora.

Wytrzymałość

W traktorach Major najważniejsza jest prostota i znakomicie przemyślana koncepcja ciągnika. Tylko w ten sposób możemy zapewnić niezawodność, łatwą obsługę i szybki serwis.

Efektywność

Dzięki prostej konstrukcji traktory MAJOR są łatwe w serwisowaniu i wykazują umiarkowane zużycie płynów eksploatacyjnych. W dłuższej perspektywie każdy użytkownik doceni również przystępną cenę części zamiennych.

Traktory MAJOR

MAJOR to uniwersalny traktor rolniczy o kołach średniej klasy, wyróżniający się doskonałym stosunkiem ceny do prezentowanej mocy. Został stworzony do działania wraz z maszynami rolniczymi, jak również jako środek transportu. Traktor MAJOR to pojazd przeznaczony do małych i rodzinnych gospodarstw rolnych, doskonale sprawdzając się także w przypadku drobnych prac wykonywanych na obszarze leśnym, a także prac komunalnych. Traktor MAJOR to traktor na lata - niezawodny, o dużej mocy i prosty w obsłudze.

SILNIK

Sprawdzony, o niskim zużyciu paliwa.

Sercem traktorów MAJOR jest sprawdzony czterocylindrowy silnik o mocy od 60 do 80 KM, doskonale radzący sobie nawet w trudnych warunkach. Silnik cechuje niskie zużycie paliwa, wysoka niezawodność oraz prosta konstrukcja. Operator traktora z pewnością doceni niskie koszty jego eksploatacji, zaś podczas serwisowania nieoceniona okaże się prostota jego obsługi.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
EKONOMICZNA SKRZYNKA PRZEKŁADNIOWA ECO 40

Wysoka wytrzymałość i żywotność

Traktory MAJOR są wyposażone w czterostopniową, w pełni zsynchronizowaną przekładnię nawrotną oraz trzystopniową przekładnię redukcyjną. Odpowiednie stopniowanie biegów zawsze utrzymuje odpowiednią prędkość silnika, zarówno podczas pracy w polu, jak i transportu, utrzymując w ten sposób niskie zużycie paliwa.

HYDRAULIKA

Niezawodne działanie we wszystkich kierunkach.

Traktor ZETOR MAJOR jest wyposażony w hydraulikę o regulacji mechanicznej. Wyróżnia ją wysoka siła udźwigu oraz równomierna regulacja obniżania, zapewniająca niezawodne i nieskomplikowane sterowanie. Funkcja blokady hydrauliki staje się nieoceniona podczas transportowania narzędzi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nowa stylistyka

Elegancki i pełen pasji - to to nowy design

W 2015 roku ZETOR zaprezentował wizję nowego wyglądu swoich ciągników. Elegancja, pasja i emocje połączyły się z siłą, wytrzymałością i funkcjonalnością ciągnika rolniczego. W 2018 roku wizja się ucieleśniła gdyż pojawił sie ZETOR MAJOR w nowym nowoczesnym designie.

Zetor Major motor

Nowy produkt, pełny estetycznych doznań dumnie reprezentuje nową kultową wizję marki. Negatywnie nachylona i ciekawie ukształtowana maska, położenie i kształt reflektorów oraz centralnie umieszczone logo wywołują uderzające wrażenie. Nowa konstrukcja dachu zapewnia lepszy widok z kabiny, a tylne światła są elegancko dopasowane do błotników, tworząc łagodny i zrównoważony wygląd.

Nowa stylistyka w unikalny sposób łączy wytrzymałość maszyny rolniczej z praktycznością oraz atrakcyjnym i emocjonalnie nastrojonym designem.

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.