FORTERRA CL FORTERRA HSX FORTERRA HD

FORTERRA

Siła

Kombinacja mocnego silnika i wyższej masy ciągnika daje maksymalną moc w każdych warunkach.

Wytrzymałość

Modele FORTERRA są wytrzymałe, nawet przy maksymalnych obciążeniach. Ich konstrukcja łączy w elegancki sposób prostotę, użyteczność i pomysłowość. Traktory ZETOR FORTERRA to niezawodne maszyny o wysokiej żywotności.

Efektywność

Niskie zużycie paliwa oraz przystępna cena części zamiennych sprawia, że FORTERRA to jeden z najbardziej popularnych traktorów na rynku.

Traktory FORTERRA

Traktory z gamy FORTERRA cechują się doskonałymi osiągami i solidnością. W skład gamy wchodzą trzy warianty: Podstawowy model FORTERRA CL jest wyposażony w czterocylindrowy silnik o zakresie mocy od 96-136 KM oraz skrzynię biegów 24/18. W przeciwieństwie do modelu podstawowego, FORTERRA HSX jest wyposażony w bardziej nowoczesną przekładnię 30/30 z rewersem hydraulicznym. Najwyższym modelem z gamy jest FORTERRA HD, który ma wyższą moc (do 147 KM) i posiada bardziej wytrzymałe nadwozie, resorowaną, wielowahaczową oś przednią oraz wielofunkcyjny panel sterowniczy.

3D
showroom
Forterra HD
SILNIK

Potężna moc przy niskim zużyciu paliwa

Traktory FORTERRA wyposażone są w czterocylindrowe silniki ZETOR o mocy od 96 do 147 KM. Ich specjalna, mocna konstrukcja stanowi silną konkurencję dla traktorów sześciocylindrowych. Silniki ZETOR są niezawodne, posiadają dużą moc i zapewniają niskie zużycie paliwa. Prosta konstrukcja silnika oraz niewielka ilość elementów elektronicznych zapewnia niskie koszty eksploatacji, długą żywotność i prostotę użytkowania oraz bezawaryjność.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
EKONOMICZNA SKRZYNKA PRZEKŁADNIOWA ECO 40

Połączenie siły i dokładności

W gamie FORTERRA do wyboru są cztero lub pięciobiegowe przekładnie o dwóch zakresach (polowym i transportowym) oraz trójstopniowym wzmacniaczem momentu obrotowego (PowerShift). Modele FORTERRA HSX oraz HD są wyposażone w rewers hydrauliczny (PowerShuttle).

HYDRAULIKA

Siła i wydajność

Efektywność hydrauliki FORTERRA bazuje na specjalnej funkcji HitchTronic - automatycznej regulacji tylnego trzypunktowego układu zawieszenia. Maksymalna siła udźwigu wynosząca do 77 kN lub 85 kN pozwala na sprzęganie ciężkich maszyn. Traktory FORTERRA dają możliwość wykorzystywania szerokiego zakresu narzędzi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KABINA

Komfort, przestronność i świetna widoczność

Amortyzowana kabina wyposażona w ergonomiczny fotel oraz nowoczesny wielozadaniowy panel przyrządów zapewnia komfortowe pole widzenia we wszystkie strony. Daje to komfort nawet podczas wymagających, całodniowych prac. Wysokiej klasy układ sterowania traktorem FORTERRA jest intuicyjny i prosty, a menu pozbawione jest niepotrzebnie skomplikowanych pozycji.

Wyróżnienia i Nagrody

FORTERRA HD 140  in the finals of the Tractor of the Year 2017

FORTERRA HD 140

finalista konkursu Tractor of the Year 2017

Bread Basket 2015

Bread Basket 2016

Golden Ear 2016 za ZETOR FORTERRA HD 150

Agrokomplex 2016

Agrokomplex 2016

Golden Sickle za ZETOR FORTERRA HD 150

Agrokomplex 2014

Agrokomplex 2014

Golden Sickle
za ZETOR FORTERRA HD

More of our awards

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.