COMPAX CL | HT

COMPAX

Moc

Ciągniki serii COMPAX są wyposażone w niezawodne i ekonomiczne silniki, które zapewniają wysoką wydajność bez żadnych kompromisów.

Wytrzymałość

Prosta i solidna konstrukcja zapewnia maksymalną niezawodność działania.

Efektywność – Koszty eksploatacji

Ciągniki ZETOR COMPAX spełniają wysokie wymagania profesjonalnych użytkowników dzięki połączeniu prostego sterowania, doskonałej stabilności i niskiego zużycia paliwa.

Ciągniki serii COMPAX

Nowe ciągniki z serii COMPAX to kompaktowe, łatwe w obsłudze i wszechstronne maszyny dla profesjonalistów, dostępne w wersji otwartej lub z kabiną. Ciągniki COMPAX są szczególnie przydatne do letniego i zimowego utrzymania, terenów zewnętrznych firm, terenów sportowych oraz także do ogrodnictwa.

Silnik

Sprawdzone – Niskie zużycie paliwa

Ciągniki COMPAX wyposażone są w niezawodne silniki o mocy od 18 do 37 koni mechanicznych. Silniki spełniają najnowsze normy emisji Stage V i mają wystarczającą moc do wszystkich rodzajów prac ogrodniczych i komunalnych. Chłodzone cieczą trzy- i czterocylindrowe silniki charakteryzują się wysoką ekonomicznością.

Zetor Compax silnik
Skrzynia biegów

Prosta obsługa

Ciągniki dostępne są z dwoma rodzajami przekładni. Modele COMPAX HT oferowane są z przekładnią hydrostatyczną o trzech zakresach jazdy (dla modelu COMPAX HT 25 o dwóch zakresach jazdy). Takie rozwiązanie pozwala na łatwe sterowanie maszyną za pomocą dwóch pedałów do przodu i do tyłu. Ciągniki COMPAX CL są standardowo wyposażone w zsynchronizowaną skrzynię biegów 6/2, 8/2 lub 12/12, w zależności od wybranego modelu.

Zetor Compax skrzynia biegów
Hydraulika

Proste sterowanie

Siła udźwigu trzypunktowego układu zawieszenia osiąga wartość do 12 kN w zależności od konkretnego typu, a tym samym umożliwia pracę z szeroką gamą osprzętu. W wybranych modelach ciągniki wyposażone są w centralny wał odbioru mocy do napędzania kosiarki międzyosiowej. Z tyłu znajdują się zewnętrzne dwusekcyjne rozdzielacze hydrauliczne (modele COMPAX 25 posiadają jednosekcyjny rozdzielacz hydrauliczny). Dodatkowo wybrane maszyny posiadają dodatkowy rozdzielacz dwusekcyjny sterowany joystickiem.

Zetor Compax hydraulika
Kabina

Wygoda dla kierowcy

Ergonomiczne rozmieszczenie elementów obsługowych ułatwia pracę ciągnikiem oraz wpływa na komfort pracy kierowcy. Wszystkie modele produkowane są w wersji cabrio wyposażonej w ramę ochronną kierowcy - ROPS. Modele COMPAX 35 i 40 oraz inne na zamówienie dostępne są również w wersji z kabiną wyposażoną w klimatyzację i ogrzewanie.

Zetor Compax kabina

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.