COMPAX 40

COMPAX

Moc

Ciągniki serii Compax są wyposażone w niezawodne i ekonomiczne silniki, które zapewniają wysoką wydajność bez żadnych kompromisów.

Wytrzymałość

Prosta i solidna konstrukcja zapewnia maksymalną niezawodność działania.

Efektywność – Koszty eksploatacji

Ciągniki ZETOR COMPAX spełniają wysokie wymagania profesjonalnych użytkowników dzięki połączeniu prostego sterowania, doskonałej stabilności i niskiego zużycia paliwa.

Ciągniki serii COMPAX

Nowe ciągniki z serii COMPAX to kompaktowe, łatwe w obsłudze i wszechstronne maszyny dla profesjonalistów, dostępne w wersji otwartej lub z kabiną. Ciągniki COMPAX są szczególnie przydatne do letniego i zimowego utrzymania, terenów zewnętrznych firm, terenów sportowych oraz także do ogrodnictwa.

silnik

Sprawdzone – Niskie zużycie paliwa

Wszechstronne ciągniki COMPAX są wyposażone w niezawodne silniki Yanmar o mocy od 25 do 37 KM, które spełniają najnowsze normy emisji Stage V. Te trzycylindrowe silniki chłodzone cieczą charakteryzują się oszczędnością i trwałością.

Zetor Compax silnik
skrzynia biegów

Proste sterowanie

Ciągniki ZETOR COMPAX są dostępne z dwoma typami skrzyń biegów. Modele COMPAX HT wyposażone są w trzybiegową przekładnię hydrostatyczną (dwubiegową w modelach COMPAX HT 25). Taka konstrukcja zapewnia jeszcze wygodniejsze sterowanie za pomocą dwóch pedałów, do przodu i do tyłu.
Modele COMPAX CL standardowo wyposażone są w zsynchronizowaną trzybiegową przekładnię mechaniczną 12/12 (COMPAX CL 25 posiada dwustopniową przekładnię 6/2.

Zetor Compax skrzynia biegów
hydraulika

Niezawodne działanie w każdym kierunku

Siła podnoszenia tylnego TUZ może w zależności od modelu sięgać nawet 12 kN, co pozwala na pracę z szeroką gamą akcesoriów i maszyn współpracujących. W wybranych modelach ciągniki są wyposażone w centralny WOM do napędu międzyosiowej kosiarki.
Wszystkie modele są wyposażone w zewnętrzny rozdzielacz hydrauliczny, dwusekcyjny z wyprowadzeniem na tył (COMPAX 25 ma rozdzielacz jednosekcyjny). Modele COMPAX są wyposażone w dodatkowy dwusekcyjny rozdzielacz hydrauliczny sterowany joystickiem.

Zetor Compax hydraulika
kabina

Komfort dla kierowcy

Ciągniki z serii COMPAX 35 i 40 są również dostępne z kabiną. Ergonomiczna konstrukcja elementów sterujących ułatwia i upraszcza pracę oraz zwiększa komfort kierowcy. Maszyny standardowo wyposażone są również w klimatyzację oraz joystick ułatwiający obsługę ładowacza, dołączanych maszyn i narzędzi.

Zetor Compax kabina

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.