Wydajny Potężny Trwały

CRYSTAL

Siła

Zrównoważone połączenie sześciocylindrowego silnika i masy całkowitej ciągnika daje wystarczająco dużo siły do pracy w najcięższych warunkach.

Wytrzymałość

W deszczu i wietrze. Latem i zimą. W dzień i w nocy. ZETOR CRYSTAL nie czeka na idealne warunki. W każdej chwili i w każdych warunkach zawsze wykorzysta maksymalną moc.

Efektywność

Każdy traktor trzeba czasami zatankować, lecz ZETOR zaskoczy Cię niskim zużyciem paliwa. Części zamienne dostępne są w przystępnych cenach, a serwis traktorów dostępny jest na całym świecie.

Traktory CRYSTAL

CRYSTAL - niezawodny partner do ciężkiej pracy. Jego potężny silnik podoła każdemu zadaniu. Jest łatwy w obsłudze. Przestronna kabina zapewnia komfort i doskonałą widoczność.

SILNIK

Potężny, niezawodny
i ekologiczny

Wysoką wydajność gwarantują sześciocylindrowe silniki o mocy 144 lub 163 KM. Wszystkie silniki serii CRYSTAL pochodzą ze sprawdzonej koncepcji czterosuwowych wysokoprężnych sześciocylindrowych silników wyposażonych w 24 zaworową głowicę i wtrysk paliwa systemu Common rail.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
EKONOMICZNA SKRZYNKA PRZEKŁADNIOWA ECO 40

Ekonomiczna z długim okresem eksploatacji i wysoką jakością. Nowa generacja CRYSTALA jest wyposażona w ekonomiczną skrzynię przekładniową ECO 40 z komfortowym sterowaniem za pomoca cięgien Bowdena. Skrzynia przekładniowa jest skonstruowana z naciskiem na prostą obsługę, logiczny schemat włączania biegów i niskie straty przy transmisji wysokiej mocy. Skrzynia biegów wykazuje długą żywotność , co potwierdzają klienci z całego świata.

Zmodernizowany

ZETOR CRYSTAL HD 170 MR 2020

Mocny, 6 cylindrowy silnik marki Deutz A.G. spełniający normę emisji Stage V z dużym momentem obrotowym i wysokim uciągiem już na niskich prędkościach obrotowych. Kontroler świateł umożliwia łatwe sterowanie światłami roboczymi i lampą ostrzegawczą. Całkowicie nowy system klimatyzacji i ogrzewania oferuje znaczne zwiększenie komfortu pracy.

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.