Wydajny Potężny Trwały

Crystal

SIŁA

Zrównoważone połączenie sześciocylindrowego silnika i masy całkowitej ciągnika daje wystarczająco dużo siły do pracy w najcięższych warunkach.

Wytrzymałość

W deszczu i wietrze. Latem i zimą. W dzień i w nocy. Zetor Crystal nie czeka na idealne warunki. W każdej chwili i w każdych warunkach zawsze wykorzysta maksymalną moc.

Efektywność

Każdy traktor trzeba czasami zatankować, lecz Zetor zaskoczy Cię niskim zużyciem paliwa. Części zamienne dostępne są w przystępnych cenach, a serwis traktorów dostępny jest na całym świecie.

Traktory Crystal

Crystal - niezawodny partner do ciężkiej pracy. Jego potężny silnik podoła każdemu zadaniu. Jest łatwy w obsłudze. Przestronna kabina zapewnia komfort i doskonałą widoczność.

SILNIK

Potężny, niezawodny
i ekologiczny

Wysoką wydajność gwarantują sześciocylindrowe silniki o mocy 144 lub 163 KM. Wszystkie silniki serii Crystal pochodzą ze sprawdzonej koncepcji czterosuwowych wysokoprężnych sześciocylindrowych silników wyposażonych w 24 zaworową głowicę i wtrysk paliwa systemu Common rail.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
SKRZYNIA PRZEKŁADNIOWA

Wysoka żywotność i jakość

Skrzynia przekładniowa jest skonstruowana z naciskiem na prostą obsługę, logiczny schemat włączania biegów i niskie straty przy transmisji wysokiej mocy. Na przestrzeni lat ich wysoka żywotność została wielokrotnie potwierdzona.

WYJĄTKOWOŚĆ

Ponadczasowy design

Nowy model Zetor Crystal jest inspirowany ostrymi kantami pierwszego traktora Crystal, jak również równomiernymi kształtami geometrycznymi prawdziwych kryształów. Najmocniejszy traktor w gamie Zetor łączy tradycję, bogatą historię oraz nowoczesne trendy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.

Zarezerwuj jazdę testową

Zarezerwuj jazdę testową i poznaj jakość traktorów Zetor. Umówimy Cię z najbliższym dealerem.

Te strony wykorzystują pliki cookie do personalizacji usług dla Państwa i zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Używając naszych stron internetowych zgadzacie się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu.
Więcej informacji