Wydajny Potężny Trwały

Crystal

SIŁA

Sześciocylindrowy silnik z maksymalną mocą 171 KM zapewnia ciągnikowi dość mocy aby bez problemów dał sobie radę w ciężkiej pracy.

Wytrzymałość

W deszczu i wietrze. Latem i zimą. W dzień i w nocy. Zetor Crystal nie czeka na idealne warunki. W każdej chwili i w każdych warunkach zawsze wykorzysta maksymalną moc.

Efektywność

Każdy traktor trzeba czasami zatankować, lecz Zetor zaskoczy Cię niskim zużyciem paliwa. Części zamienne dostępne są w przystępnych cenach, a serwis traktorów dostępny jest na całym świecie.

Traktory Crystal

Crystal - niezawodny partner do ciężkiej pracy. Jego potężny silnik podoła każdemu zadaniu. Jest łatwy w obsłudze. Przestronna kabina zapewnia komfort i doskonałą widoczność.

SILNIK

Potężny, niezawodny
i ekologiczny

Sześciocylindrowe silniki o wysokiej mocy maksymalnej aż 171 KM umożliwiają maksymalne obciążanie ciągników. Wszystkie silniki serii Crystal pochodzą ze sprawdzonej koncepcji czterosuwowych wysokoprężnych sześciocylindrowych silników wyposażonych w 24 zaworową głowicę i wtrysk paliwa systemu Common rail.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
EKONOMICZNA SKRZYNKA PRZEKŁADNIOWA ECO 40

Ekonomiczna z długim okresem eksploatacji i wysoką jakością. Nowa generacja CRYSTALA jest wyposażona w ekonomiczną skrzynię przekładniową ECO 40 z komfortowym sterowaniem za pomoca cięgien Bowdena. Skrzynia przekładniowa jest skonstruowana z naciskiem na prostą obsługę, logiczny schemat włączania biegów i niskie straty przy transmisji wysokiej mocy. Skrzynia biegów wykazuje długą żywotność , co potwierdzają klienci z całego świata.

WYJĄTKOWOŚĆ

Ponadczasowy design

Nowy model Zetor Crystal jest inspirowany ostrymi kantami pierwszego traktora Crystal, jak również równomiernymi kształtami geometrycznymi prawdziwych kryształów. Najmocniejszy ciągnik w gamie ZETOR łaczy w sobie 50 lat tradycji z bogatą historią oraz noweczesnymi trendami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.

Zarezerwuj jazdę testową

Zarezerwuj jazdę testową i poznaj jakość traktorów Zetor. Umówimy Cię z najbliższym dealerem.

Te strony wykorzystują pliki cookie do personalizacji usług dla Państwa i zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Używając naszych stron internetowych zgadzacie się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu.
Więcej informacji