Informacje kontaktowe

Zetor Polska Sp. z o.o.

ul. Inwestorska 3 62-800 Kalisz
Zobacz lokalizację na mapie

Informacje kontaktowe

Nr telefonu: 0048/625014400
E-mail: biuro@zetor.pl
Numer NIP: 618-10-13-534

CHCĘ ZOSTAĆ DEALEREM W POLSCE

Zostań dealerem

JESTEM ZAINTERESOWANY TRAKTORAMI ZETOR, SYSTEMEM ZETOR LUB FINANSOWANIEM

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń pod numer 62 5014400.

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH

Grzegorz Kempiński

Nr telefonu: 62 501 44 11
E-mail: gkempinski@zetor.pl

Wojciech Bachorz

Nr telefonu: 62 501 44 10
E-mail: wbachorz@zetor.pl

DETALICZNA SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Leszek Olejnik

Nr telefonu: 62 501 44 43 
E-mail: lolejnik@zetor.pl

Kamil Jamroszczyk

Nr telefonu: 62 501 44 44
E-mail: kjamroszczyk@zetor.pl

SRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Roman Szmaj

Nr telefonu: 62 501 44 42
E-mail: rszmaj@zetor.pl

Damian Wyborny

Nr telefonu: 62 501 44 45
E-mail: dwyborny@zetor.pl

Dariusz Maślak

Nr telefonu: 62 501 44 45
E-mail: dmaslak@zetor.pl

DZIAŁ HANDLOWY – CIĄGNIKI I MASZYNY ROLNICZE

Karolina Adamus

Nr telefonu: 62 501 44 04
E-mail: kadamus@zetor.pl

Kamila Czerniak

Nr telefonu: 62 501 44 05
E-mail: kczerniak@zetor.pl

Szymon Pietrzak

Nr telefonu: 62 501 44 05
E-mail: spietrzak@zetor.pl

Daniel Lubryka

Nr telefonu: 62 501 44 03
E-mail: dlubryka@zetor.pl

Dariusz Sobiś

Nr telefonu: 62 501 44 02
E-mail: dsobis@zetor.pl

SERWIS

Magdalena Dzięcielska

Nr telefonu: 62 501 44 71
E-mail: mdziecielska@zetor.pl

Rafał Nowakowski

Nr telefonu: 62 501 44 73
E-mail: rnowakowski@zetor.pl

Tomasz Bitner

Nr telefonu: 62 501 44 70
E-mail: tbitner@zetor.pl
Te strony wykorzystują pliki cookie do personalizacji usług dla Państwa i zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Używając naszych stron internetowych zgadzacie się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu.
Więcej informacji