Zetor world

ZETOROWSKIE 5+1

ZETOROWSKIE 5+1

Prezentujemy nową serię ciekawostek ze świata ZETORA. Wiecie co to jest MISTRAL 2000 ?. Czy chcesz usłyszeć wspaniały śpiew ZETORA lub wiedzieć, jak się przewozi hipopotamy? Wszystko to i wiele więcej w tradycyjnej rubryce.

Czy wiesz, co to jest MISTRAL 2000? Jest to mobilny opryskiwacz chmielu. Czy powiesz, że nie podoba Ci się Zetorowska kabina z modelu 77? Nic dziwnego, że czeskie piwo jest najlepsze na świecie gdy o chmiel do piwa dba technika ze złotych czeskich produktów . Sprawdź zdjęcia tutaj.
20180816_MISTRAL_2000
 
Entuzjaści wypłynęli z Zetorem na wodę. ZETOR AQUA 2018 pojawił się na Słowacji na konkursie urządzeń pływających. I okazało się , że ten statek wygrał zawody. Nie bałbyś się nim pływać ?
20180816_ZETOR_Aqua
 
Lato to okres ślubny, czym jechaliście do kościoła lub do Urzędu ? Cy można Zetorem ? Dla inspiracji wideo z traktorem.
 
Konkurencja w ciągnięciu ciężaru to jest pokaz siły. Tym razem sprawdź amerykańską wersję zmodyfikowanego ZETOR CRYSTAL 16011 „Under Pressure”, który jest naprawdę "pod ciśnieniem" i naprawdę ciągnie niezły ciężar . Zobacz sam (kliknij na zdjęcie).
20180816_ZETOR_pulling_USA
 
Śpiewasz sobie czasem przy pracy ? Ta młoda irlandzka piosenkarka śpiewa w Zetorze. Poza tym normalnie Leanne Rowlette pracuje i używa tego ciągnika. Zobaczcie sami.
 
ZETOR – to nie tylko ciągniki ale i ładowacze czołowe. Wiecie, że ładowacz  ZETOR SYSTEM ZQ jest w stanie podnieść aż 2100 kg? Z taką siłą jest w stanie podnieść hipopotama na którym może siedzieć jeszcze lew. Pewnie doceniliby to w ZOO :)
20180816_ZETOR_hroch