Utilix HT

Utilix

Moc

Dzięki idealnemu dopasowaniu masy ciągnika i mocy silnika ciągniki serii Utilix uzyskują doskonałą wydajność w każdych warunkach i całym zakresie zastosowania.

Wytrzymałość

Ciągniki Zetor Utilix dysponują solidną i trwałą konstrukcją dzięki czemu są niezwykle niezawodne w każdych warunkachi zakresie pracy.

Efektywność

Połączenie prostego i komfortowego sterowania z wysoką zwrotnością sprawia, że ciągniki Utilix są ddoskonałe do prcy z ładowaczem czołowym i innymi maszynami.

Traktory Utilix

Nowy Zetor Utilix jest ciągnikiem użytkowym, idealnym do pracy w małych gospodarstwach, miastach, parkach, ogrodach, obiektach sportowych i w wielu innych lokalizacjach.

SILNIK

Sprawdzony, o niskim zużyciu paliwa.

Seria Utilix HT oferuje dwa modele wyposażone w silniki 43 KM i 49 KM. 4 cylindrowe silniki wysokoprężne chłodzone cieczą spełniają najwyższe obowiązujące normy emisji, chroniąc środowisko i zdrowie użytkowników.

Zetor utilix motor
SKRZYNIA PRZEKŁADNIOWA

Wysoki komfort i długa żywotność

Zetor Utilix dysponuje pełną automatyką hydrostatycznej skrzyni przekładniowej. Prędkość reguluje się za pomocą dwóch pedałów (do przodu i do tyłu) bez konieczności mechanicznej zmiany biegów. Ręcznie wybiera się tylko jeden z 3 zakresów prędkości jazdy.To sterowanie jest niezwykle komfortowe i proste.

Zetor utilix převodovka
HYDRAULIKA

Niezawodne działanie we wszystkich kierunkach.

Wysoki udźwig tylnego TUZ wynoszący 1 503 kg jest wystarczający do współpracy z szeroką gamą urządzeń współpracujących z traktorem a dźwignia regulująca pozycję pozwala ustawić te urządzenia na potrzebnej wysokości.

Zetor utilix hydraulika
Komfort kierowcy

Komfort kierowcy

Kabina jest przestronna i ergonomiczna z wygodnie umieszczonymi dźwigniami, joystickami i elementami sterującymi. Kabina wyposażona jest standardowo w ergonomiczne, duże siedzisko operatora oraz klimatyzację.
Panel przełączników przednich / tylnych świateł roboczych i wycieraczek przednich / tylnych znajduje się na prawym słupku, co zapewnia łatwą kontrolę i obsługę. Czytelny panel LED zawiera wskaźniki informujące o wszelkich istotnych dla operatora parametrach. Dla ułatwienia sterowania ładowaczem czołowym, zagregowanych maszyn lub narzędzi ciągnik jest wyposażony w praktyczny joystick.

Zetor utilix Kabina

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.

Zarezerwuj jazdę testową

Zarezerwuj jazdę testową i poznaj jakość traktorów Zetor. Umówimy Cię z najbliższym dealerem.

Te strony wykorzystują pliki cookie do personalizacji usług dla Państwa i zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Używając naszych stron internetowych zgadzacie się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu.
Więcej informacji