Utilix HT Utilix CL

Utilix

Moc

Dzięki idealnemu dopasowaniu masy ciągnika i mocy silnika ciągniki serii Utilix uzyskują doskonałą wydajność w każdych warunkach i całym zakresie zastosowania.

Wytrzymałość

Ciągniki Zetor Utilix dysponują solidną i trwałą konstrukcją dzięki czemu są niezwykle niezawodne w każdych warunkachi zakresie pracy.

Efektywność

Połączenie prostego i komfortowego sterowania z wysoką zwrotnością sprawia, że ciągniki Utilix są ddoskonałe do prcy z ładowaczem czołowym i innymi maszynami.

Traktory Utilix

Nowy Zetor Utilix jest ciągnikiem użytkowym, idealnym do pracy w małych gospodarstwach, miastach, parkach, ogrodach, obiektach sportowych i w wielu innych lokalizacjach.

SILNIK

Sprawdzony, o niskim zużyciu paliwa.

Seria Utilix HT oferuje dwa modele wyposażone w silniki 43 KM i 49 KM. 4 cylindrowe silniki wysokoprężne chłodzone cieczą spełniają najwyższe obowiązujące normy emisji, chroniąc środowisko i zdrowie użytkowników.

Zetor utilix motor
SKRZYNIA PRZEKŁADNIOWA

Wysoki komfort i długa żywotność

ZETOR UTILIX jest dostępny z 2 typami skrzyń biegów. UTILIX CL ma zsynchronizowaną skrzynię biegów z 16 biegami w przód i 16 biegami w tył (4 biegowa skrzynia biegów z 4 stopniowym reduktorem z mechanicznie sterowanym rewersem).
UTILIX HT jest wyposażony w hydrostatyczny układ napędowy z 3 stopniowym reduktorem. Prędkość ciągnika jest sterowana za pomocą 2 pedałów (do przodu lub do tyłu) bez konieczności przełączania biegów. To rozwiązanie przynosi wyższy komfort przy operowaniu ciągnikiem.

Zetor utilix převodovka
HYDRAULIKA

Niezawodne działanie we wszystkich kierunkach.

Wysoki udźwig tylnego TUZ wynoszący 1 503 kg jest wystarczający do współpracy z szeroką gamą urządzeń współpracujących z traktorem a dźwignia regulująca pozycję pozwala ustawić te urządzenia na potrzebnej wysokości.

Zetor utilix hydraulika
Komfort kierowcy

Komfort kierowcy

W przestronnej, ergonomicznej kabinie znajdują się wszelkie dźwignie i przełączniki niezbędne do komfortowej obsługi ciągnika. Wygodne siedzenie operatora i standardowa klimatyzacja oraz seryjny dżojstik do sterowania hydrauliką i maszynami zapewniają przyjemność z pracy ciągnikiem. ZETOR UTILIX CL występuje również w wersji bez kabiny (cabrio).

Zetor utilix Kabina

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.

Zarezerwuj jazdę testową

Zarezerwuj jazdę testową i poznaj jakość traktorów Zetor. Umówimy Cię z najbliższym dealerem.

Te strony wykorzystują pliki cookie do personalizacji usług dla Państwa i zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Używając naszych stron internetowych zgadzacie się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu.
Więcej informacji