UTILIX HT UTILIX CL

UTILIX

Moc

Dzięki idealnemu dopasowaniu masy ciągnika i mocy silnika ciągniki serii UTILIX uzyskują doskonałą wydajność w każdych warunkach i całym zakresie zastosowania.

Wytrzymałość

Ciągniki ZETOR UTILIX dysponują solidną i trwałą konstrukcją dzięki czemu są niezwykle niezawodne w każdych warunkachi zakresie pracy.

Efektywność

Połączenie prostego i komfortowego sterowania z wysoką zwrotnością sprawia, że ciągniki UTILIX są ddoskonałe do prcy z ładowaczem czołowym i innymi maszynami.

Traktory UTILIX

Nowy ZETOR UTILIX jest ciągnikiem użytkowym, idealnym do pracy w małych gospodarstwach, miastach, parkach, ogrodach, obiektach sportowych i w wielu innych lokalizacjach.

SILNIK

Sprawdzony, o niskim zużyciu paliwa.

Seria UTILIX HT oferuje dwa modele wyposażone w silniki 43 KM i 49 KM. 4 cylindrowe silniki wysokoprężne chłodzone cieczą spełniają najwyższe obowiązujące normy emisji, chroniąc środowisko i zdrowie użytkowników.

ZETOR UTILIX motor
SKRZYNIA PRZEKŁADNIOWA

Wysoki komfort i długa żywotność

ZETOR UTILIX jest dostępny z 2 typami skrzyń biegów. UTILIX CL ma zsynchronizowaną skrzynię biegów z 16 biegami w przód i 16 biegami w tył (4 biegowa skrzynia biegów z 4 stopniowym reduktorem z mechanicznie sterowanym rewersem). UTILIX HT jest wyposażony w hydrostatyczny układ napędowy z 3 stopniowym reduktorem. Prędkość ciągnika jest sterowana za pomocą 2 pedałów (do przodu lub do tyłu) bez konieczności przełączania biegów. To rozwiązanie przynosi wyższy komfort przy operowaniu ciągnikiem./p>

ZETOR UTILIX převodovka
HYDRAULIKA

Niezawodne działanie we wszystkich kierunkach.

Wysoki udźwig tylnego TUZ wynoszący 1 503 kg jest wystarczający do współpracy z szeroką gamą urządzeń współpracujących z traktorem a dźwignia regulująca pozycję pozwala ustawić te urządzenia na potrzebnej wysokości.

Zetor utilix hydraulika
Komfort kierowcy

Komfort kierowcy

W przestronnej, ergonomicznej kabinie znajdują się wszelkie dźwignie i przełączniki niezbędne do komfortowej obsługi ciągnika. Wygodne siedzenie operatora i standardowa klimatyzacja oraz seryjny dżojstik do sterowania hydrauliką i maszynami zapewniają przyjemność z pracy ciągnikiem. ZETOR UTILIX CL występuje również w wersji bez kabiny (cabrio).

Zetor utilix Kabina

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.