Zetor world

ZETOROWSKIE 5+1

ZETOROWSKIE  5+1

Model PROXIMA nazywa się tak jak najbliższa gwiazda systemu słonecznego – Proxima Centauri. I tak jak jasno i mocno świeci gwiazda na niebie, ciągniki serii PROXIMA, są najbardziej  ulubionymi ciągnikami swych użytkowników.

1

Rozpoznacie ciągniki  ZETOR na ślepo ? Zapoznajcie się z  FORTERRĄ HD 150, którą poprawili entuzjaści z Danii na potrzeby Tractor Pulling Show.  Zespół Polar Herkules, wraz ze swoją  maszyną, rzuca jedno wyzwanie za drugim i choć daleko tu do ekologii, to tworzą zapierający dech w piersiach spektakl, przekonaj się sam (kliknij na obrazek):

2

ZETOR zdobywa również świat muzyki! W Czechach znany jest utwór „Traktor” zespołu Visitor Chateau , natomiast w Skandynawii grupa Too Far Gone wydała album „Zetor'n”. Tutaj możesz usłyszeć piosenkę (kliknij na zdjęcie):

3

ZETOR GALLERY świętował latem swoje  5 urodziny. Galeria była otwarta po raz pierwszy a 13. 6. 2013.To niekonwencjonalna  przestrzeń, w której historia ciągników spotyka się z teraźniejszością i przyszłością, czy odwiedziłeś już ją? Aby obejrzeć wideo kliknij w obrazek:

4

Co ma słynny hit Despacito wspólnego z  ZETOREM? Zrozumiesz to, jeśli spojrzysz na film przygotowany przez entuzjastów ZETORA z Bałkanów. Ostrzegamy, że melodia jest chwytliwa i nie może wyjść się z głowy. Jeśli chcesz zaryzykować, obejrzyj wideo tutaj :

5

Co się da zrobić z Zetorem ? Zapewne wszyscy krzykną – wszelkie prace polowe. Ale co powiecie na Zetora sportowego jako zawodnika w rajdach ? Pan Jakub G. na Traktoriadzie Žebnice zaprezentował jego możliwości. Jeśli chcecie to zobaczyć kliknijcie na ten link :

https://www.facebook.com/Extreme/videos/655137318161355/

Powrót do Świata Zetora