Zetor world

ZETOROWSKIE 5+1

ZETOROWSKIE 5+1

Przygotowaliśmy kolejną dawkę ciekawostek ze świata firmy ZETOR. Czy byłeś już na nowej wystawie poświęconej niekonwencjonalnym ciągnikom ZETOR? Czy chcesz w przyszłym roku zobaczyć swój ciągnik w kalendarzu? A może zastanawiasz się, jak poprawić jego wygląd? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury!

Ciągniki ZETOR poznasz już z daleka dzięki czerwonemu kolorowi i masywnej sylwetce? Być może zaskoczy Cię, że czerwony lakier nie był zawsze typowym dla nich kolorem. W historii produkcji pojawiały się różne odmiany wizualne i funkcjonalne, na przykład półgąsienicowy ZETOR 25, ZETORBUS lub model w greckich barwach narodowych. Właśnie niekonwencjonalnym ciągnikom poświęcona jest wystawa w ZETOR GALLERY w mieście Brno Líšeň, którą można odwiedzić aż do października.

Wakacje przypominają, że mamy za sobą pierwszą połowę roku, a to co roku jest dla nas jasnym sygnałem: najwyższy czas szykować kalendarz na następny rok. W tym roku do przygotowań zapraszamy też Was, naszych klientów. Zapraszamy do wysyłania przez formularz internetowy swoich fotografii przedstawiających Wasze ciągniki podczas normalnej eksploatacji – na polu, w garażu, lub na drodze. Wybrane fotografie wykorzystamy na stronie tytułowej kalendarza, a jednemu z Was zaoferujemy sesję zdjęciową na jeden miesiąc.

Zetor_kalendar_2020_titulka_mozaika_1750X1225px

Czy ciągniki mogą być dziełem sztuki? Nasi utalentowani sympatycy potwierdzają, że tak. O stronę estetyczną dbamy zresztą sami, przygotowując nowy styl, ale połączenie z pierwiastkiem artystycznym nie przestaje nas fascynować.

65312588_2893550653993910_3116758651746910208_n

Swojemu wiernemu pomocnikowi [A1] na pewno zapewniasz najlepszą opiekę zarówno jeśli chodzi o utrzymanie techniczne, jak też wygląd. Jeżeli zastanawiasz się, czym go jeszcze ozdobić, zapoznaj się z ofertą naszego e-sklepu na stronie nowe nalepki.

_92A2992 - kopieFirmy ZETOR nie może zabraknąć na wielkich światowych targach! Nie inaczej było w przypadku szkockiego Royal Highland Show, gdzie zostało zaprezentowane całe portfolio produktowe firmy ZETOR. Model CRYSTAL HD 170 zainteresował nawet twórców z Grassmen TV, znanego portalu poświęconego zabawnym nagraniom video o tematyce rolniczej.

navrh-bez-nazvu-1

BONUS:

Nie jest żadną tajemnicą, że ciągniki ZETOR są często niezastąpionym towarzyszem w hodowli zwierząt gospodarskich. Dzięki wyzwaniu na Facebooku dowiedzieliśmy się, że mogą być pomocnikiem w terenie i schronieniem dla domowych pupili. A jak się podobają ZETORY Waszym zwierzęcym przyjaciołom?

zetor ovce