Zetor world

WYDARZYŁO SIĘ

WYDARZYŁO SIĘ

Rzućmy okiem na to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku tygodni w świecie ZETOR.

ZETOR TRACTOR SHOW ruszył w  krajach nadbałtyckich.

W czerwcu ZETOR TRACTOR SHOW odwiedził Bałtyk. Ciągniki ZETOR zostały pokazane w trzech miejscach na Łotwie i w Estonii. Odwiedzający mogliby śledzić traktory podczas pracy z agregacjami w tzw. programie zielonym (koszenie i przetrząsanie trawy, zbieranie i transport). Podczas wizyty  na Łotwie w ramach programu towarzyszącego odbył się konkurs przeciągania traktorów, a w Estonii odbył się wyścig  z ładowaczami czołowymi. Więcej informacji o ZETOR TRACTORS SHOW znajdziesz tutaj.

Starym ZETOR-em do Szwecji
Martin Havelka z odnowionym Z25 mknie przez europejskie drogi. Na początku sierpnia powrócił do Czech po trzech tygodniach jazdy do i ze Szwecji i spędził ponad 3000 kilometrów na prawie siedemdziesięcioletniej maszynie. Podróżował do Szwecji przez Czechy i Polskę. Ze średnią prędkością 33 km / h, zużyciem paliwa 12 l / 100 km, dobrym nastrojem i piękną opalenizną dotarł do Orust, 100 km od Göteborga. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

20180816_NEWS_Havelka

ZETOR w Kentucky
Ciągniki ZETOR pokazały, co potrafią podczas Dni Farmingowych w USA. Modele MAJOR i FORTERRA można było przetestować w Kentucky przez uczestników imprezy sponsorowanej przez Ambasadę Republiki Czeskiej w Waszyngtonie. Nie chodzi tu tylko o lśniące na wystawce traktory ale o to, że ciągniki zaprezentowały się podczas prac polowych a szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

20180816_NEWS_USA

Nowy eksponat w GALERII ZETOR
Uczniowie klas 1-3. Średniej Szkoły Technicznej z Noveho  Mesta na Moravě odnowili ZETORA 6520. Możesz przekonać się o ich umiejętnościach i włożonej pracy w GALERII ZETOR. Tutaj możesz znaleźć zdjęcia traktora.

20180816_NEWS_ZG

Ciągniki ZETOR są kolorowe
ZETOR POLSKA denił swoich dealerów, którzy sprzedają najwięcej ciągników. Intervax ze Żnina otrzymał srebrną FORTERRĘ HSX 140 za jubileuszową tysięczną sprzedaż ciągnika ZETOR. Białą FORTERRE HSX 130 został nagrodzony AGROMASZ z Rzekunia, który sprzedał 1300 ciągników przez 20 lat. Kunert Sp. Jawna od 1996 r sprzedała 1500 ciągników ZETOR i odebrała FORTERRĘ w matowo-szarym kolorze. A za sprzedanych dwa tysiące sztuk czarno-metaliczna FORTERRA HSX 140 trafiła do ROLMECH Sp. z o.o. z Płońska. Więcej o kolorowych traktorach tutaj.

20180816_NEWS_Polský černý stroj

ZETOR France pod nowym adresem
ZETOR France ma nową siedzibę i jest już dostępny w Val de Moder we Francji. Firma przeniosła się do nowo wyremontowanych pomieszczeń, aby podnieść komfort swoich usług. Nowy adres to 44 rus d'Engwiller, La Walck, Val De Moder. Zmieniono również dane kontaktowe ZETOR France, wszystkie zaktualizowane dane można znaleźć na stronie www.zetor.fr. Kontakty e-mail do pracowników pozostają takie same.

20180816_NEWS_FRA

Wystawa traktorów na Ukrainie
Na Ukrainie w czerwcu odbyły się Międzynarodowe Dni Pola Ukrainy. Marka ZETOR zaprezentowała się zwiedzającym, a modele MAJOR 80, PROXIMA HS 110 i FORTERRA HD 150 zostały zaprezentowane w "pracach polowych" (z różnymi agregacjami ).  Fotogalerię można znaleźć tutaj.