Zetor world

WYDARZYŁO SIĘ

WYDARZYŁO SIĘ

Pomiary wykazały, że nowe FORTERRY są ekonimiczne
FORTERRA HSX 140 wyposażona w przekładnię 40 ECO ma niższe zużycie paliwa aż do 18 % w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Skąd to wiemy? Zmierzyliśmy to! W ZETORZE porównaliśmy dwa podobne ciągniki FORTERRA HSX. Jeden z nich był wyposażony w przekładnię ECO 40 a drugi w standardową przekładnię.Pomiar zużycia paliwa na tej samej trasie wykazał aż 18 % różnicę na korzyść nowej Forterry z przekładnią ECO 40. To się opłaca !

1

Nowoczesne deski rozdzielcze w nowych  PROXIMACH i FORTERRACH
Ciągniki serii  PROXIMA i FORTERRA są od początku 208 roku wyposażone w nowe deski rozdzielcze, które dla firmy ZETOR produkuje znana firma MTA.  Nowe deski rozdzielcze łączą analogowy wyświetlacz z kolorowym wyświetlaczem elektronicznymi SA w stanie zobrazować aż 32 różne funkcje.

2

ZETOR w stolicy USA

W połowie maja czerwone ciągniki zostały zaprezentowane w USA w Waszyngtonie. Odwiedzający, którzy skorzystali z okazji, by zobaczyć Ambasadę Republiki Czeskiej w Stanach Zjednoczonych w ramach Otwartych Drzwi, mogli podziwiać bogaty program eventu,  w tym prezentację ciągnika ZETOR PROXIMA 120. ZETOR działa w USA już od 1980 roku, z blisko 40-letnią historią eksportowaną do tego kraju i sprzedał tam ponad 25 000 szt ciągników. Dystrybucją w USA zajmuje się oddział ZETOR NORTH AMERICA INC. w Jacksonville na Florydzie.

3

Również w Bułgarii i Serbii zaprezentowano ciągniki ZETOR

Wiosna w kręgach rolniczych to jeden z trudnych sezonów związanych z sadzeniem i innymi pracami polowymi. Ale nawet w tym okresie rolnicy znajdą czas na zwiedzanie wystaw i targów, gdzie prezentowane są nowe techniki rolnicze. W maju ZETOR uczestniczył w dwóch w Bułgarii i Serbii.

ZETOR pod palmami
Czy widziałeś zdjęcie, jak  ZETOR wyruszył na karaibskie wakacje? Owszem pojechał na Karaiby, ale nie na wakacje, ale na imprezę pokazową dla rolników w Kostaryce. Kostaryka jest także jednym z krajów, do których ZETOR dostarcza swoje produkty, jak również do Puerto Rico, Meksyku, Boliwii czy Urugwaju.

Powrót do Świata Zetora
Te strony wykorzystują pliki cookie do personalizacji usług dla Państwa i zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Używając naszych stron internetowych zgadzacie się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu.
Więcej informacji