Zetor world

Wydarzenia!

Wydarzenia!

Pójdźcie z nami zobaczyć, co w ubiegłych tygodniach wydarzyło się w świecie marki ZETOR.

ZETOR u słowackich sąsiadów

Z Brna do Słowacji jest niedaleko, więc ZETORA nie mogło zabraknąć na największych słowackich targach techniki rolniczej „Celoslovenské dni pol’a” odbywających się na początku czerwca. ZETOR przedstawił tu kompletną linię produktową, łącznie z modelem CRYSTAL HD wyróżnionym w ubiegłym roku nagrodą „Złotego kłosa” na targach Země živitelka. Ciągnikom towarzyszył unikatowy ZETOR showtruck.

P1060099

ZETOR na targach Agra

Pod koniec kwietnia w innym sąsiednim kraju miał premierę model ZETOR MAJOR w nowej szacie. Pojazd ten zaprezentował się na targach Agra mieszkańcom landów Turyngia, Saksonia, Saksonia Anhalt i Brandenburgia, które należą do największych niemieckich rynków ZETORA. Stoisko ZETORA odwiedziło każdego dnia ponad 400 gości.

IMG-20190502-WA0003

Traktorowe rallye

Wyobrażasz sobie, że zamiast samochodów wyścigowych zobaczysz na torze ciągniki? Właśnie takie zawody odbyły się w pierwszą czerwcową niedzielę w rosyjskim Obwodzie Rostowskim, gdzie na torze współzawodniczyło 33 traktorzystów i rolników z szerokiej okolicy. Na maszynach osiągali prędkość do 100 km/h, która na pewno nie jest dla tych maszyn typowa i nie jest wykorzystywana podczas pracy lub przejazdów po drogach! W końcu zwyciężył nikt inny, jak tylko kierowca ciągnika Ant-Zetor 4135F.

Ponad tysiąc gości

ZETOR jest bardzo popularny na Ukrainie, dlatego na początku czerwca zaprezentował się na targach Agro 2019. Z 83 tysięcy gości wśród 1308 wystawców stoisko ZETORA odwiedziło ponad tysiąc osób. Przygotowana była dla nich promocja ciągników ZETOR PROXIMA 110 i prasy KRONE, a także prezentacja modelu ZETOR FORTERRA 150.

agro2019

Do pracy z całą rodziną

Prezentacja ZETORA na targach branżowych jest ważna, ale tak samo dbamy też o wydarzenia w firmie. Dlatego w czerwcu zorganizowaliśmy na terenie firmy dla wszystkich pracowników „Family Day”. Członkowie rodzin pracowników obejrzeli produkcję i przejechali się ciągnikami. Program towarzyszący zawierał również wydarzenia rozrywkowe i prozdrowotne. Dzieci bawiły się na dmuchanym zamku do skakania i na pirackim zestawie do zabawy, współzawodniczyły w różnych dyscyplinach i odchodziły z twarzami pomalowanymi ozdobnymi ornamentami. Oprócz tego do dyspozycji było stoisko do pomiaru zawartości tłuszczu w ciele.   

P1060456