PRIMO 40

PRIMO

Całkowity koszt posiadania

Modele ZETOR PRIMO wyróżniają się zwrotnością, prostą konserwacją i niskim zużyciem paliwa. Dzięki takiemu połączeniu osiągają wysoką wydajność i ekonomiczną eksploatację.

Moc

Niezawodne 3-cylindrowe silniki gwarantują wysokie osiągi przy optymalnym zużyciu paliwa.

Wytrzymałość

Dzięki prostej i wydajnej konstrukcji profesjonalne kosiarki ciągnikowe PRIMO zapewniają maksymalną niezawodność i trwałość w każdych warunkach.

Ciągniki serii PROMO

Kompaktowa kosiarka ciągnikowa ZETOR PRIMO HT 20 zapewnia doskonałą zwrotność, stabilność i wydajność nawet przy maksymalnym obciążeniu. Jest dostępna w wersji otwartej z ochronną ramą ROPS. ZETOR PRIMO nadaje się w szczególności do pielęgnacji trawników i innych czynności związanych z utrzymaniem zieleni.

silnik

Sprawdzone –
niskie zużycie paliwa

Ciągniki ZETOR PRIMO są wyposażone w wypróbowane i znane w świecie silniki Yanmar 19 KM, które spełniają najnowsze normy emisji Stage V. Te trzycylindrowe, chłodzone cieczą silniki zapewniają niezbędną moc, jednocześnie zapewniając cichą i oszczędną eksploatację.

Zetor Primo silnik
skrzynia biegów

Prosta kontrola
nad ciągnikiem

Każdy ciągnik ZETOR PRIMO jest standardowo wyposażony w dwubiegową hydrostatyczną skrzynię biegów. Hydrostatyczne sterowanie dwoma pedałami (do przodu i do tyłu) zapewnia wysoki komfort podczas jazdy. Wyposażenie ciągników PRIMO w tego typu skrzynię biegów zapewnia płynną i cichą eksploatację podczas pracy.

Zetor Primo skrzynia biegów
listwa tnąca

Profesjonalna
praca

Standardowo kosiarka ciągnikowa wyposażona jest w solidną kosiarkę boczną 54 ” (137 cm) o wysokości koszenia 2-10 cm. Obsługa i koszenie są wyjątkowo proste i wydajne nawet w trudnych warunkach.

Zetor Primo žací listwa tnąca
podwozie

Doskonała trakcja

Napęd na obie osie (4WD) zapewnia wysoką przyczepność podczas koszenia, zwłaszcza na pochyłych powierzchniach lub podczas odśnieżania. Operator może również polegać na maksymalnym przenoszeniu mocy przy każdym obrocie koła. Klienci docenią też hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego.

Zetor Primo podwozie

Spodobał Ci się ten traktor?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem.