Wiadomości i powiadomienia

Premiera Zetor NEWS 2017

Ostatnie miesiące były dla marki Zetor okresem dynamicznych zmian. Wiele z nich było trudnych i ryzykownych, jednak ciężka praca i odważne decyzje przyniosły zamierzone efekty. Udało się nam wkroczyć na nowe rynki (m.in. do Izraela) oraz jeszcze silniej rozwinąć sieć dystrybucyjną. Zdobyliśmy nowych partnerów m.in. w Rumunii i Chorwacji.

W pierwszym, tegorocznym wydaniu Zetor NEWS dowiecie się również, co o marce Zetor sądzą rolnicy z Francji, Niemiec, Słowacji czy Chorwacji, poznacie niezwykłe historie naszych dystrybutorów i klientów, odkryjecie plany marki na przyszłość oraz sprawdzicie, co słychać w Zetor Polska. Czekają też na Was nowości produktowe, w tym premierowy Zetor Major HS – najnowszy ciągnik dla małych i średnich rolników, którego produkcja rozpoczęła się w marcu br. Kalendarium najbliższych wystaw ciągników Zetor znajdziecie w gazetce.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Czytaj Zetor NEWS > 

Te strony wykorzystują pliki cookie do personalizacji usług dla Państwa i zbierania danych statystycznych dla optymalizacji funkcjonalności stron serwisu. Używając naszych stron internetowych zgadzacie się Państwo na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu.