Informacje kontaktowe

Zetor Polska Sp. z o.o.

ul. Inwestorska 3 62-800 Kalisz
Zobacz lokalizację na mapie

Informacje kontaktowe

Nr telefonu: 0048/625014400
E-mail: biuro@zetor.pl
Numer NIP: 618-10-13-534

CHCĘ ZOSTAĆ DEALEREM W POLSCE

Zostań dealerem

JESTEM ZAINTERESOWANY TRAKTORAMI ZETOR, SYSTEMEM ZETOR LUB FINANSOWANIEM

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń pod numer 62 5014400.

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH

Grzegorz Kempiński

Nr telefonu: 62 501 44 11
E-mail: gkempinski@zetor.pl

Wojciech Bachorz

Nr telefonu: 62 501 44 10
E-mail: wbachorz@zetor.pl

DETALICZNA SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Leszek Olejnik

Nr telefonu: 62 501 44 43 
E-mail: lolejnik@zetor.pl

Dariusz Maślak

Nr telefonu: 62 501 44 44 
E-mail: dmaslak@zetor.pl

SRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Roman Szmaj

Nr telefonu: 62 501 44 42
E-mail: rszmaj@zetor.pl

Łukasz Szydlak

Nr telefonu: 62 501 44 29
E-mail: lszydlak@zetor.pl

Damian Wyborny

Nr telefonu: 62 501 44 45
E-mail: dwyborny@zetor.pl

DZIAŁ HANDLOWY – CIĄGNIKI I MASZYNY ROLNICZE

Nr telefonu: 62 501 44 04
E-mail: sprzedaz@zetor.pl

Kamila Czerniak

Nr telefonu: 62 501 44 05
E-mail: kczerniak@zetor.pl

Dariusz Sobiś

Nr telefonu: 62 501 44 02
E-mail: dsobis@zetor.pl

Daniel Lubryka

Nr telefonu: 62 501 44 03
E-mail: dlubryka@zetor.pl

SERWIS

E-mail: serwis@zetor.pl

Magdalena Dzięcielska

Nr telefonu: 62 501 44 71
E-mail: mdziecielska@zetor.pl

Tomasz Bitner

Nr telefonu: 60 501 44 73
E-mail: tbitner@zetor.pl

Wybierz swój kraj

Europe
Босна и Херцеговина
България
Česká republika
Deutschland
Danmark
Eesti
España
Suomi
France
United Kingdom
Ελλάδα
Hrvatska
Magyarország
Ireland
Ísland
Italia
Lietuva
Latvija
Republica Moldova
Македонија
Malta
Nederland
Norge
Polska
România
Србија
Sverige
Slovenija
Slovensko
Україна
America
Antigua and Barbuda
Argentina
Barbados
Bolivia
Brasil
Bahamas
Belize
Canada
Chile
Colombia
Costa Rica
Dominica
República Dominicana
Ecuador
Grenada
Guatemala
Honduras
Haiti
Jamaica
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Mexico
Nicaragua
Panama
Perú
Paraguay
El Salvador
Trinidad and Tobago
United States
Uruguay
St. Vincent & Grenadines
Venezuela
Asia
Κύπρος
საქართველო
Türkiye
Africa
الجزائر
تونس
USA
Nr telefonu +420 603 289 403 +420 600 950 950
E-mail
Web